Nieruchomości w Bułgarii

W naszym biurze chcemy dać Klientom możliwość inwestowania i zabezpieczenia swojej przyszłości nie tylko w Polsce. Jednym z dobrych wyborów okazują się nieruchomości w Bułgarii. Z jednej strony nabywasz cenny apartament lub dom, a z drugiej gwarantujesz sobie satysfakcjonujący przychód i szybką stopę zwrotu. Ponadto tego typu nieruchomość doskonale sprawdzi się jako miejsce na Twój wakacyjny wyjazd i nie tylko. Sprawdź potencjał inwestowania w apartamenty w Bułgarii i już teraz zadbaj o swoją spokojną przyszłość.

Co przemawia za Bułgarią?
  • Przede wszystkim kraj ten nie bez powodu jest jednym z najpopularniejszych wyborów wśród polskich turystów. Kusi piękną pogodą, smacznym jedzeniem, dobrą infrastrukturą i wciąż stosunkowo niskimi cenami, zwłaszcza gry porównamy je z popularnymi krajami w basenie Morza Śródziemnego. Komfortowe warunki do plażowania i cieszenia się urokami Morza Czarnego w Bułgarii trwają przez kilka miesięcy. 
  • Sezon jest dłuższy niż w Polsce, co zwiększa potencjał zarobkowania na nieruchomości jako apartamencie lub domu wakacyjnym. Bułgaria przyciąga co roku turystów z całego świata, dzięki czemu nie ma problemu z zapewnieniem obłożenia nieruchomości i osiągnięciem oczekiwanej stopy zwrotu z inwestycji. Inwestorzy z Polski do Bułgarii mogą dolecieć z wielu większych miast, gdzie swoje usługi oferują m.in. tanie linie lotnicze. To przemawia za tym, aby inwestować w apartamenty w Bułgarii i zadbać o swoją przyszłość. 
  • Atrakcyjne ceny nieruchomości i niskie koszty utrzymania Rynek nieruchomości w Bułgarii stabilnie się rozwija, a ceny sukcesywnie rosną. Wciąż jednak kraj ten należy do najtańszych w Unii Europejskiej. Dzięki temu zakup atrakcyjnej nieruchomości w prestiżowej lokalizacji będzie odpowiednio tańszy niż w przypadku domu lub mieszkania w Polsce. Niższe są także koszty utrzymania obiektu, w tym m.in. podatki, opłaty za media, czy wywóz śmieci. To sprawia, że osiąga się jeszcze szybszy zwrot z inwestycji. Najnowsze dane pokazują, że odpowiednio dobrana i starannie przygotowana nieruchomość inwestycyjna w Bułgarii może zwrócić się już w ciągu 6-8 lat.
Popularne miejscowości z nieruchomościami inwestycyjnymi w Bułgarii
Święty Włas – miasto, w którym starożytna historia spotyka się ze współczesnym komfortem, tworząc idealną przystań na wakacje lub do życia przez cały rok.Położony zaledwie 35 km od Burgas i niedaleko międzynarodowych lotnisk w Burgas i Warnie.

Słoneczny Brzeg - jest to największy i najpopularniejszy kurort na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego.Miasto położone jest na południowym wybrzeżu Morza Czarnego, 30 km od Burgas i tamtejszego międzynarodowego lotniska oraz 3 km od starożytnego Nesebyru.

Sozopol - ten popularny kurort o eleganckiej architekturze i bogatej kulturze położony jest zaledwie 30 km od Burgas i jego międzynarodowego lotniska. Dla wczasowiczów jest tu duży wybór plaż: wygodne i piaszczyste z łagodnym zejściem i mnóstwem rozrywek oraz dzikie kamieniste, na których można cieszyć się przyrodą i samotnością.

Burgas - to drugie co do wielkości miasto na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i czwarte co do wielkości miasto w kraju. To tętniące życiem i nowoczesne miasto, które oferuje różnorodne atrakcje i przeżycia zarówno dla gości, jak i mieszkańców.